17 листопада 2024

Дарую позитивні емоції.

 Додаю до учнівських скарбничок нагород та досягнень ці яскраві персональні  Подяки за участь у заході до дня Доброти. Сподіваюсь, мої небайдужі та творчі шестикласники й надалі  будуть активними на уроках та в позакласних заходах.  Але головне — щоб не згасало у них бажання  робити добрі справи.  



13 листопада 2024

До Всесвітнього дня Доброти.

13 листопада — Всесвітній день Доброти. Цей  день нагадує нам про те, як важливо творити добро, дарувати один одному яскраві позитивні емоції. І дуже важливо пробуджувати дітей до проявів добра, надавати приклад та заохочувати.  Сьогодні на уроці зарубіжної літератури ми з шестикласниками продовжили розмову про те, що добра людина завжди щаслива. Бо вона не має в собі зла, заздрості та думок про помсту і перевагу над іншими, а завжди прийде на допомогу та поділиться тим, що має. 


Перед уроком та під час емоційної хвилинки обмінялися традиційними побажаннями добра та миру,  поділилися позитивними емоціями та викликали щирі посмішки однокласників, спробувавши озвучити  мультфільм "Просто так".

https://drive.google.com/file/d/1HFjpxC8YRnNEzWNlybQ6uSJL5RbXr-Dz/view?usp=sharing       Озвучення Діани Бакаліної (6-Б кл.)

Озвучення Катерини Афанас'євої та  Софії Горової (6-А кл.)

Для самостійного ознайомлення напередодні було рекомендовано виразно прочитати та  переказати  притчу "Про мудреця та метелика", намалювати ілюстрації та пояснити її філософське значення. Впевнена, що слова "Все у твоїх руках"  дітям запам'ятаються назавжди.

Катерина Гоц (6-Б кл.) Переказ притчі про мудреця та метелика. 
https://drive.google.com/file/d/1e0T9VxdKCHQzkMHWYaD7vgTWdZPS1_la/view?usp=sharing

Роботи Валерії Тарасенко (6-А кл.) та Арсенія Янєва (6-Б кл.).

Олександр Громов (6-Б кл.)

Ідеї прояву доброти. Робота Олександра Снігура  (6-А кл.)

https://www.facebook.com/61555923605049/posts/122195251268197453/






01 листопада 2024

Ментальне здоров'я та емоції учнів.

  В реаліях нашого життя, коли постійні тривоги та вибухи, питання ментального здоров'я учнів та його важливості для шкільної успішності не втрачає своєї актуальності. Те, як діти почуваються і як вони вміють справлятися зі своїми емоціями, беззаперечно впливає на активність та успішність. Тому дуже важливим є емоційне налаштування до освітнього процесу: не зайвими будуть запитання про самопочуття, які емоції пережили напередодні, чи подолали страх та смуток, чи можуть поділитися позитивними емоціями, думками, чи налаштовані на здобуття знань та якої потребують допомоги. Як правило, я заздалегідь приєднуюсь до класу та встигаю таку роботу провести, готуючи для бесід запитання і побажання. Знайшла й запланувала використовувати нові емоційні фрази, які пропонує спільнота "КЛАСна наочність", доповнила їх власними, враховуючи особливості й можливості моїх учнів.  

Підтримати клас чи окрему дитину допоможуть, наприклад, 

- побажання гарного настрою та ясних думок,

- вітання тим, хто хоче дізнатися щось нове та налаштований на перемогу над труднощами,

- підтримка готовності до нових відкриттів, 

- висловлення радості бачити кожного, хто готовий стати мудрішим,

- вітання майбутнім геніям, які мають талант та готові його розкрити,

- вітання майстрам цікавих запитань та відповідей і т. п.

 Діти мають відчувати, що до кожного з них позитивне ставлення,  що разом ми подолаємо труднощі та зробимо ще один крок до наших мрій.